Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Program

Program festivalu zdraví proběhne na několika lokalitách:

  • SPOLKOVÝ DŮM - na náměstí městysu Křtiny
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA - 300m od náměstí
  • KEMP - 600m od náměstí
  • CHRÁM JMÉNA PANNY MARIE - na náměstí

Pro aktuální informace sledujte Facebook nebo odebírejte novinky na e-mail. Změna programu je vyhrazena.



HLAVNÍ PROGRAM - workshopy 90 min.-6 hod. a přednášky 90-180 min.

Pátek 10.6.
16:00-18:00TRADIČNÍ FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ S POŽEHNÁNÍMEstela Palaris OrbitoSpolkový dům
18:30-20:00ESENCE MUŽNOSTI aneb žena jak ji muž neznáMUDr. Vladimir SavčenkoSpolkový dům
21:00-22:00DRUM CIRCLE Kemp
22:00-23:00MANTROVÁNÍ s Ganeshou Kemp
 
Sobota 11.6.
9:00-15:00ESENCE MUŽNOSTI aneb žena jak ji muž neznáMUDr. Vladimir SavčenkoŠkola
9:00-15:00POČÁTEK SEBE-UVĚDOMĚNÍAlish Zen´zej´julŠkola
10:00-11:30ŠAMANSKÉ TECHNIKY PRO PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLYArturo Morales CervantesSpolkový dům
12:00-13:30HOMOCYSTEIN a jeho vliv na zdraví člověkaMUDr. Karel ErbenSpolkový dům
14:00-16:00TRADIČNÍ ŠAMANISMUS PERUÁNSKÉ AMAZONIEJuan Carlos Pacaya GomezSpolkový dům
16:00-19:00ŽIVÁ STRAVA PRO ŽIVÉ TĚLO aneb proč nepotkáte tlustou srnku a plešatého ježkaMUDr. Vladimir SavčenkoŠkola
16:30-18:00FILIPÍNSKÉ DUCHOVNÍ LÉČENÍ A ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍEstela Palaris OrbitoSpolkový dům
19:00-21:00LÉČIVÝ ŠAMANSKÝ KRUH – OHNIVÁ CEREMONIEArturo Morales CervantesKemp
21:45-23:45TRANCE DANCE s RISHIM VLOTE a DRUMMIDOO Kemp
23:45-00:15PŮLNOČNÍ FIREWALKING Kemp
00:15-?AFTER PARTY Kemp
 
Neděle 12.6.
10:00-13:00ZEMĚ JAKO ŽIVÝ ORGANISMUSIng. Jan HeraltSpolkový dům
13:30-15:00TAJEMSTVÍ KŘIŠŤÁLOVÝCH LEBEKArgenio Arjuna GrecoSpolkový dům


WORKSHOP MIX - workshopy a přednášky 75 min.

Sobota 11.6.
9:15-10:30EEG BiofeedbackIng. Juraj KošecŠkola A
10:45-12:00RODINNÉ KONSTELACEMgr. Markéta ČernockáŠkola A
12:15-13:30HODNOTA MEDUJitka NakládalováŠkola A
13:45-15:00DIAGNOSTIKA KARMY PODLE LAZAREVAPavel LukešŠkola A
15:15-16:30TĚLO versus DIETA – nutriční terapieIng. Tereza BočkováŠkola A
16:45-18:00MENTÁLNÍ JAZYKYMgA. Alexandra PolarczykŠkola A
 
10:45-12:00CRANIOSACRÁLNÍ BIODYNAMIKALydie NěmcováŠkola B
12:15-13:30MOLEKULÁRNÍ VODÍK - prvek, který obnovuje imunituRadim KutnohorskýŠkola B
13:45-15:00KOMUNIKACE SRDCEMAntonín TomekŠkola B
15:15-16:30UMĚNÍ DOTEKUMgr. Jitka ČulíkováŠkola B
16:45-18:00SHIBARI MEDITACEMiloš MarekŠkola B
 
9:15-10:30ZÁKLADY AUTOMASÁŽE SHIATSUPavlína ČachováŠkola C
10:45-12:00O DAROVÁNÍ ŠTĚDROSTILibor MalýŠkola C
12:15-13:30ŽIVÁ STRAVAMarkéta KoliskováŠkola C
13:45-15:00PARTNERSTVÍ A RODINAOndřej HabrŠkola C
15:15-16:30ASTROLOGIE V ŽIVOTĚMgr. Leny Lvovská, Ph.D.Škola C
16:45-18:00MISKOHRANÍJana RemeŠkola C
18:00-18:30YOGA NIDRA JanakiŠkola C
 
9:15-10:30SÍLA JE DOVEDNOSTJozef VankoŠkola D
10:45-12:00JÓGAMarcela KrálováŠkola D
12:15-13:30ACROYOGA Michal a AngelínaŠkola D
13:45-15:00SÍLA JE DOVEDNOSTMartin FolwarcznyŠkola D
15:15-16:30OM CHANTINGPavla KohoutováŠkola D
 
Neděle 12.6.
9:15-10:30ŽÁBA KAMBO A DUCHOVÉ ROSTLINVesna SarvadijŠkola A
10:45-12:00ORGONITYOldřich TrenzŠkola A
12:15-13:30TERAPIE TMOUŠtěpánka TrenzŠkola A
 
10:45-12:00SVOBODNÁ KONOPNÁ MEDICÍNAMUDr. Jana BudařováŠkola B
12:15-15:00ÚVOD DO TANTRA MASÁŽE JanakiŠkola B
 
9:15-10:30JÓGA SMÍCHUMarkéta NovákováŠkola C
10:45-12:00KE KOŘENŮM - přírodní ekopohřebnictvíBlanka DobešováŠkola C
12:15-13:30BOSONOHÉ CHOZENÍPetr MuhlhansŠkola C
13:45-15:00BYTÍ V TANCIKateřina TomisováŠkola C
 
9:15-10:30SÍLA JE DOVEDNOSTJozef VankoŠkola D
10:45-12:00ACROYOGA Michal a AngelínaŠkola D
12:15-13:30OSHO MEDITACEMiloš MarekŠkola D


Individuální terapie

So, NeINDIVIDUÁLNÍ TERAPIE / 10 min.Estela Palaris OrbitoŠkola
So, NeINDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ A LÉČENÍ / 60 min.Arturo Morales CervantesŠkola
Do 3.6.ROZBOR PODLE MAYSKÉHO KALENDÁŘE / na E-mailArturo Morales Cervantes
So, NeŠAMANSKÉ LÉČENÍ / 70 min.Juan Carlos Pacaya GomezŠkola
So, NeHARMONIZACE A OČISTA / 30 min.Blanka JendryštíkováŠkola
So, NeCRANIOSACRÁLNÍ TERAPIE / 60 min.Lydie NěmcováŠkola
So, NeRELAXACE V BIONIC BLANKET / 20 min.Pavlína ČachováŠkola
So, NeNUTRIČNÍ KONZULTACE / 50 min.Ing. Tereza BočkováŠkola
So, NeEEG BIOFEEDBACK / 60 min.Ing. Juraj KošecŠkola
So, NeMENTÁLNÍ MAPY - Koučink / 60 min.Ing. Juraj KošecŠkola


Individuální masáže

So, NeMASÁŽ CHODIDEL A NOHOU nebo RUKOU A PAŽÍ / 30 min.Mgr. Jitka ČulíkováŠkola
So, NeMASÁŽ NOHOU, ZAD A ŠÍJE / 60 min.Mgr. Jitka ČulíkováŠkola
So, NeMASÁŽ PĚTI DOTEKŮ / 30 min.Mgr. Jitka ČulíkováŠkola
So, NeSHIATSU / 30 min.Jana ŠťastnáŠkola
So, NeBOWENOVA TECHNIKA / 60 min.Pavlína ČachováŠkola


Osobnosti Festivalu zdraví 2016

Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.