Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Radim Kutnohorský

Specializace:
Vodíková terapie

Motto:
"Vodíková terapie efektivně snižuje veškeré zánětlivé procesy v těle a tím imunitnímu systému umožní mnohem větší regeneraci a reparaci celého organizmu."

Devět let práce v oblasti zdravotnictví dalo Radimovi možnost objektivně hodnotit co opravudu funguje a co ne. Terapii molekulárním vodíkem má ověřenou u svých nejbližších členů rodiny tj. od malých dětí po seniory. O to více je nadšený, že se s námi může podělit o revoluční způsob aplikace molekulárního vodíku formou vodíkových tabletek Recovery with HydroFX.

 

MOLEKULÁRNÍ VODÍK - prvek, který obnovuje imunitu

Workshop MIX, Přednáška, Sobota 12:15-13:30

Ve zdravém organismu žijícím ve zdravém životním prostředí (málo míst na světě) se tvoří molekulární vodík ve střevě trávicím procesem automaticky.

Dnešní hektický způsob života a nezdravý životní styl způsobuje neustálé překyselování organismu a to časem vede k onemocnění včetně těch nejzávažnějších.

Vlivem chemizace potravy, vzduchu, vody a hektického životního stylu se u běžného jedince tvoří méně, než je přirozené a to má bohužel za následek nerovnováhu v organismu. Tím i oslabení imunity.

Molekulární vodík obnovuje mimo jiné i IMUNITU. Nízká imunita je velkým problémem dnešní populace. Díky nefunkční imunitě jsme více náchylní alergiím a mnohým dalším zdravotním potížím.

Revoluční použití vodikové tabletky Recovery with HydroFX připravuje půdu pro posunutí celosvětového paradigma zpět na zdraví, vitalitu.Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.