Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Pavla Kohoutová

Specializace:
Om Chanting

Motto:
"Prostě miluj."

 

Pavla (Saraswati Dasi) je stále na cestě a ráda lidi inspiruje k tomu, že žití v lásce a jednotě je jednoduché, důležité je chtít a otevřít se bytí. Je žákyní Šrí Svámího Vishwanandy, duchovního Mistra, který zasvětil svůj život otevírání srdcí lidí a probouzení jejich vrozené schopnosti bezpodmínečně milovat a pomoci lidem najít a realizovat Božskou lásku, která je přítomna v každé lidské bytosti.

Svámí říká: „Po věky zde žilo mnoho učitelů, světců a mudrců. Jejich zpráva byla ve své podstatě vždy stejná, ale zabalená do různých slov, jazyků a tradic. To, co v dnešním světě chybí, nejsou učení o dosažení Boha, ale vůle lidí jít opravdu dovnitř a začít ta učení žít. Bůh je zde vždy, jako slunce zářící skrze okno. Je jen na nás, zda rozhrneme závěsy a okno otevřeme.“

Součástí učení, které Svámí předává, je také Om Chanting – krásná, mocná a přitom jednoduchá technika, která otevírá naše srdce a pomáhá nejen nám, ale i planetě, a kterou Pavla představí na festivalu.

 

OM CHANTING

Workshop MIX

OM Chanting je silná skupinová harmonizační technika. Zpíváním ÓM uvnitř specificky uspořádané skupiny lidí se síla ÓM zvyšuje a umocňuje. Připojení se ke kruhu OM Chantingu pomáhá oprostit se od emocí, myšlenek a negativní energie. Účastníci prochází vnitřním pozvednutím, čímž do svého života přináší mír, radost a lásku. OM Chanting přináší harmonizaci nejen nám samotným, ale také celému lidstvu.

ÓM je prvotní zvuk, zdroj všech ostatních zvuků a zdroj veškerého stvoření. Naladění se na ÓM přináší vnitřní klid, čistotu mysli, emocionální svobodu a prospěch na fyzické rovině. Tato vlna míru vytváří harmonické, pokojné, mírumilovné prostředí a jednotu mezi lidmi a přírodou.

Po celém světě jsou tisíce skupin OM Chantingu, které jsou vedeny certifikovanými organizátory. Je snadné se k nim připojit a je to zdarma. Více informací najdete na: www.omchanting.orgBýt zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.