Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Ondřej Habr

Specializace:
Astrologie

Motto:
"Zabývat se astrologií znamená denodenně se dotýkat tématu zdraví."

Rozhovor:
Přejít na rozhovor s osobností »

 

Ondřej se narodil a vyrůstal v Praze, posléze přidával další města a prostředí a s nimi i lidi.

Před 20 lety začal vážněji astrologií zabývat a vnikat postupně do její problematiky. K tomu se dostával samostudiem, a postupným navštěvováním astrologických kurzů, přednášek a škol. V současnosti astrologii vyučuje na několika místech v několika městech, která vybral – a která si přitáhla a vybrala jeho.

Kromě výuky se zabývá výkladem horoskopů a cestováním. Jeho cesty jsou ovlivněny astrologií, prací s krajinou a hledáním interakcí mezi člověkem, jeho vlastnostmi (horoskopem) a geniem loci příslušných míst.

Co z toho v něm zůstalo a jakým způsobem tyto zkušenosti nebo vědění rozvinul, můžete posoudit sami.

 

Festival zdraví 2016:

Partnerství a rodina

 

Festival zdraví 2015:

Partnerství a hvězdy

Přednáška: 60 min.

Jak jsme partnersky naladění? Jak vztahy vznikají? jaké jsou jejich posvátné úkoly?
Přednáška o tom, jak vypadají a fungují vztahy z pohledu astropsychologie. Dozvíme se, jaké partnery si přivádíme do života, jak jsme partnersky naladěni. Přiblížíme si důvody, z kterých procházíme partnerskými krizemi i okamžiky radostí. A konečně, dozvíme se, kteří partneři se k nám hodí a co dělat, abychom byli pro své partnery zajímavější a jak se vyvarovat problematických situací.

Pokud si přichystáte datum a hodinu narození (plus místo), můžete se na místě dozvědět i konkrétní poznatky platící přímo pro vás!Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.