Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Michal a Angelína

Specializace:
Tantra, Acroyoga

Motto:
"Do acroyogy jsme se zamilovali díky společné hře polarit,
která nás ladí s kosmickým párem Šivou a Šakti."

 

Angelína a Michal jsou instruktoři Duchovní školy Rezonance. Angelína je instruktorkou integrální jógy v Ostravě a Olomouci a Michal je instruktorem tantra jógy v Olomouci. Oba se věnují tantře a józe 7 let. Jako pár hledali společnou činnost, která propojí fyzické cvičení s duchovními a tantrickými principy. Našli acroyogu, která svou dynamikou a potřebou na sobě pracovat umožňuje rychlý společný vývoj v mnoha směrech. Toto cvičení a akrobatické hraní posiluje důvěru a zlepšuje komunikaci ne jen v páru, ale i pro jednotlivce.

„Do acroyogy jsme se zamilovali díky společné hře polarit, která nás ladí s kosmickým párem Šivou a Šakti."

 

ACROYOGA

Workshop

Workshop na Festivalu zdraví je vytvořen speciálně pro rozvoj polarit v páru. Využívá se základního principu tantry, ladění se na kosmický pár Šivy a Šakti. Kdy se muž jako „báze“ učí být Šivou, který je stálým, pevným prvkem, který má kontrolu nad celou situaci. Žena jako „letec“ rozvíjí svůj krásný a něžný projev nespoutané svobody.  Spolu pak tvoří souhru energií jin a jang v dynamice akrobaci a hře polarit.

Naše workshopy jsou dělány tak, ať je může absolvovat každý. Na workshopu se spoustu naučíte, hodně toho o sobě pochopíte a také vždy dostanete velký impulz na sobě pracovat.

Naše workshopy nazýváme „Létání“ protože nám nejde až tak o výsledek, výkon či cíl, ale prožitek. Prožitek z „letu“, spojení, sdílení, komunikace a z radosti.

Workshopy acroyogy vedeme v Olomouci, Praze a Ostravě. Můžete nás potkat i na různých festivalech nebo tanečních, pohybových a uměleckých akcích.

Moc se na festival i účastníky těšíme!

Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.