Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Martin Folwarczny

Specializace:
Kettlebell, Posilování s vlastní vahou

Motto:
"Síla má vyšší účel."

Martin působí jako instruktor školy silového a kondičního tréningu KB5 - vede vlastní pobočky KB5 v Kuřimi resp. v Bratislavě. Je také instruktorem mezinárodní organizace StrongFirst - školy síly, která učí muže i ženy jak dosáhnout vysoké silové úrovně. Rychle, bezpečně, a bez interference s jeho službou, prací, anebo sportem.

Příliš často si myslíme, že budování síly je vhodné leda pro povrchní hrubce. Vytváříme hranici mezi cností a sílou, mozkem a svalem. Mnoho významných osobností historie - filozofů, státniků a spisovatelů - odmítlo toto mylné dělení a zdůrazňovali význam rozvoje těla, mysli i ducha. Chápali, že silné tělo umožňuje rozvíjet další cnosti do plné míry.

SÍLA JE DOVEDNOST

Workshop MIX, 75 min.

  • Jak se za pomocí pohybu rozpomenout a znovu získat sílu, mobilitu a stabilitu, kterou jsme kdysi měli jako děti. Položíš pevný základ, ze kterého můžeš dále budovat tělo, takové, jaké by mělo od přírody být.
  • Základy posilování s vlastní vahou pro maximální sílu - několik základních principů, díky kterým tuto sílu instantně zvýšíš.
  • Kettlebell jako nástroj silového tréninku a proč ji máme tak rádi.

Workshopy povedou společně Martin Folwarczny a Jozef Vanko.Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.