Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Jana Reme

Specializace:
Muzikoterapie, Terapie

Motto:
"Život si hraje s tebou nebo ty s ním. Pojď zacílit svoji sílu, laskavost a sebelásku
k sebestváření svého života, ať si pak zase můžeš, však již vědomě, hrát."

 

Muzikoterapeutka, průvodkyně životem, regresními světy, bloky, nefunkčními vzorci a programy na cestě k vaší spokojenosti, radosti, lásce k sobě (pro dětské i dospělé klienty) i Bohu. Koncertuje, jako muzikoterapeutka seznamuje a vyučuje hru především na tibetské misky děti, žáky, dospělé i seniory, hraje při různých příležitostech, spojuje oba proudy terapií do seminářů typu „Skrze tóny tibetských misek poznej svoje bloky“. Nabízí léčebnou a harmonizační rezonanci na vašem těle, individuální, partnerskou i skupinovou. Je lektorka a konzultantka. Provádí bytosti jejich minulými zkušenostmi, aby je do hloubky pochopili a mohli uvolnit emoční i myšlenkové balasty. Ráda vytváří energetické obrazy výtvarnou technikou „encaustica“.

 

MiskoHRANÍ

Workshop MIX / 75 min.

Koncert na tibetské mísy, misky, zvonky a další relaxační nástroje.

Nabízím Vám pro vás i vaše děti Miskohraní, které je rozděleno do pasivní-relaxačně-poslechové části (posluchači sedí či leží a poslouchají, jedná se vlastně o koncert na tibetské mísy) a do aktivní části, kde na svém těle procítí sílu rezonance, těchto netradičních hudebních nástrojů. Koncert, prociťování do velké hloubky sama sebe se podíváte při hudbě, která potěší nejen vaše uši, ale především vaši duši. Napomůže harmonizaci těla. Muzikoterapeutické hraní na nástroje s přirozeným laděním je také pro lidskétělo přirozenější a proto léčivé.
Přijďte se zrelaxovat, zameditovat si nebo jen tak poslechnout skvělou niternou hudbu.
Odnesete si vědomí existence těchto nástrojů, jejich vibrací a především jedinečný prožitek, kousek harmonie nejen v těle, ale i v duši.Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.