Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

MUDr. Jana Budařová

Specializace:
Cannabis, Medicina Liberata

Motto:
"Mari Juana ... Mama Ganja ... Santa Maria ... Medicina Sacrada ... Je čas na pravdu."

 

Konopná doktorka

Na své cestě prošla sedmiletým studiem všeobecného lékařství, čtyřletou praxí v nemocnici na dospělé i dětské psychiatrii a oficiálně uznávaným psychoterapeutickým výcvikem. Absolvovala také tantrický a konstelační výcvik a mnoho dalších sebe-poznávacích, sebe-prožívajících a sebe-rozvíjejících učení, cest, kurzů a setkání.

Poté, co na konci roku 2009 zcela dobrovolně opustila oficiální zdravotnický systém, se od roku 2010 aktivně věnuje tématice konopné medicíny.

Získané informace předává dál formou přednášek a hlavně individuálního poradenství. Na své cestě potkala několik stovek různě ne-mocných lidí, kteří konopí úspěšně využili, nebo i dál využívají pro svoji úlevu i potěšení, léčení i uzdravení.

 

Svobodná konopná medicína

Workshop Mix - Přednáška: 75 min.

Pravda o rostlině konopí je vlastně docela jednoduchá, to se jen na krátký čas nechal lidský dav obalamutit a zastrašit. Evoluce pokračuje, prohibice končí a tak je vhodné, aby lidé opět získali zapomenuté informace.

Léčivé konopí je pro každého volně dostupné, stačí pouze vložit semínka do půdy. Kromě zdroje papíru, vlákna, oleje, jídla, krmiva, stavebního materiálu, plastu a paliva, získáte také silnou medicinu na většinu fyzických trápení. A pokud to této rostlinné učitelce dovolíte, pozmění i stav vašeho vědomí, takže pochopíte, že opravdové uzdravení a zdroj lásky je jedině ve vás.

Kromě základních informací o této krásné rostlině, vám představím nejnovější vědecké poznání o jejích účincích. Ukážu vám také, jak je snadné ji vypěstovat a následně s láskou zpracovat ve vaší kuchyni. Každý z vás dostane také malý vzorek semínek k vyzkoušení.

Workshop 75 min., následuje po přednášceSkupinová diskuse

Pokud nebudete informačně uspokojeni přednáškou, nabízím možnost konzultace vašich konkrétních otázek a nejasností formou skupinové diskuze.

 

Individuální poradenství

Na festivalu můžete využít i možnost osobní konzultace.Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.