Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

DAŘIŠTĚ Hearth.net

Specializace:
Štědrá sociální síť

Motto:
"Darovat do DAŘIŠTĚ můžete cokoli, o čem si myslíte, že někomu jinému udělá radost."

 

DAŘIŠTĚ Hearth.net – 100% zdravé tržiště darů

Stánek Škola

Dary, dárky, dárečky. Jak je milujeme. Dostávat? Rozhodně. Dávat? Možná ještě radši. Tak si to pojďme vyzkoušet naživo! Přineste něco pěkného do DAŘIŠTĚ štědré sociální sítě Hearth.net, které najdete na dvoře Základní školy.

Darovat do DAŘIŠTĚ můžete cokoli, o čem si myslíte, že někomu jinému udělá radost. Potřebujete inspiraci? Mohou to být třeba vlastnoruční výrobky, knížky, sazeničky nebo něco z domácnosti. Darovat můžete také služby – např. hodinu anglické konverzace, masáž, hlídání psa nebo odbornou radu v oblasti, která vás baví. Fantazii se meze nekladou. Jednoduše napište na papírek, jakou službu darujete, připojte kontakt na vás a je to.

U DAŘIŠTĚ si pak budete moct vybrat, co se líbí vám. A to i v případě, že byste sami žádný dárek nedonesli. Přijímání je totiž disciplína ještě složitější než dávání a bez obdarovaného by nebyla ani radost darujícího. A o radost tady jde především.

Kromě DAŘIŠTĚ  se můžete těšit na Tabuli štěstí. Stavte se a připište na ni, co vás dělá šťastnými!

Dařiště i Tabuli štěstí pro nás připravila štědrá sociální sít Hearth.net. Prostor, kde si lidé dávají dary a sdílí svoje dovednosti. Bez peněz. Bez principu co za to. Prostě jen tak, pro radost a pocit štěstí z vlastní užitečnosti. Líbí se vám to? Tak se připojte! Hearth je otevřený všem lidem se srdcem na pravém místě.Více: Hearth.net

Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.