Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Argenio Arjuna Greco

Specializace:
Křišťálové lebky

Motto:
"Posláním křišťálových lebek je pomoci rozpomenout si
na původní vědomí a skutečný potenciál uvnitř každého z nás."

 

Argenio Arjuna Greco pochází z Itálie, ale celý svůj život prožil napůl ve Švýcarsku a napůl v Nepálu. Byl vychováván v tradičním tibetském buddhismu. Při jedné nešťastné události z dětství, po které strávil dva týdny v komatu ho však navštívil archanděl Michael s proroctvím, že jeho osudem bude pomáhat lidem rozpomenout si na jejich původní vědění. Od té doby začal studovat i jiné duchovní směry, astrologii a práci s energiemi.

Před třemi lety si Argenio objednal 3 balíky z Nepálu pro svůj obchůdek s esoterickými předměty, který si otevřel ve Svitavách a z toho nejmenšího balíku ucítil obrovskou energii a zároveň potřebu ho okamžitě otevřít. Mezi tibetskými mísami se na něj dívala první křišťálová lebka, se kterou se Argenio ve svém životě setkal. Ačkoliv si tuto lebku neobjednal, bylo mu řečeno, že tato lebka je určena pro něj. Lebka z himalájského krystalu otevřela Argeniovi srdce, čakry a aktivovala jeho vědomí a on pochopil, že jeho život právě nabral dávno určený směr. Po propojení se s touto lebkou je jeho Mistrem, který pomáhá Argeniovi propojovat se s dalšími lidmi ve světě, kteří lebky také vlastní, včetně těch, kteří jsou strážci starobylých lebek ještě z dob Atlantidy. V současné době má Argenio doma dohromady 54 lebek z nejrůznějších minerálů a různého stáří, s kterými aktivně pracuje, pořádá s nimi veřejné meditace, přednášky, věnuje se astrologii, tarotovým výkladům a léčebným terapiím s krystaly a drahými kameny.

 

MYSTÉRIUM KŘIŠŤÁLOVÝCH LEBEK

Přednáška, 90 min.

Na přednášce se dozvíte, proč jsou křišťálové lebky důležité pro náš současný věk, jak byly používány v minulosti, k čemu sloužily a jaká jsou jejich proroctví. Dozvíte se, jak s nimi meditovat a komunikovat, nacítíte si jejich energie, můžete si vyzkoušet, zda má daná lebka mužskou či ženskou energii, jaký má element,  jaké čakry otevírá a zda má konkrétní poselství pro Vás. Tím nejčastějším poselstvím, které nám lebky sdělují je: Jsme Jedno - buďme v jednotě. sami se sebou, s druhými, s přírodou, Matkou Zemí, Universem. Tím nejhlavnějším posláním křišťálových lebek je pomoci rozpomenout si na původní vědomí a skutečný potenciál uvnitř každého z nás.Více: true-love.cz

Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.