Festival zdraví | 10.-12.6.2016 | Křtiny

Antonín Tomek

Specializace:
Komunikace srdcem

Motto:
"Udělej každý den něco jinak a stane se zázrak."

Snílek, romantická duše a optimista. Více než 20 let pracuje s lidmi jako zážitkový pedagog, učitel, lektor osobnostního rozvoje. V posledních letech zejména jako průvodce osobní změnou a regresní terapeut, také jako lektor pro firemní týmy v oblastech osobního rozvoje, vztahů, komunikace, týmové spolupráce, atmosféry a motivace, a přitom všem ještě jako organizátor různorodých akcí, propojovatel, aktivizátor...

Inspiruje druhé a předává jim to nejlepší, co něm je a čemu věří. V rámci festivalu zve na setkání, které umožní setkat se, jinak než doposud, sama/sám se sebou.

 

KOMUNIKACE SRDCEM A Z OČÍ DO OČÍ

Workshop MIX

Pojďme si společně vzpomenout, že umíme komunikovat svým srdcem, vnímat druhé, přistupovat k nim bez očekávání i předsudků, vědomě ze sebe vyzařovat a dávat to nejlepší, sladit vzájemně dech, na chvíli být jedním "Já jsem Ty a Ty jsi Já", dávat bezpodmínečnou lásku, zastavit čas a být naplno v přítomném okamžiku pouze tady a teď svým srdcem - dlouhým pohledem z očí do očí, obejmutím, spojením dlaní. Pojďme zažívat, sdílet a šířit pozitivní energii, vzájemnou důvěru a respekt, pospolitost, radost, naději a lásku. Jedná se o prožitkový program.Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.